ליווי וייצוג בהגשת תביעה שיתוק מוחין

למשרד עורכי הדין עמית אוריה ניסיון רב בתביעות רשלנות רפואית בכלל, ובהגשת תביעה שיתוק מוחין בפרט. משרדנו ליווה לאורך השנים את התובעים בהליך הרגש והמורכב, אשר נועד מצד אחד להוציא את הצדק לאור, ומצד שני לאפשר למשפחה הנפגעת לקבל פיצוי כספי שיסייע לה במישור הכלכלי בעתיד לבוא.

 

תביעות מורכבות ובסדרי גודל נרחבים

 

תביעות רשלנות רפואית הינן נרחבות מבחינת ההיקף שלהן ומבחינת מורכבות, ובוודאי שנכונים הדברים לגבי תביעת שיתוק מוחין. הפגיעה המשמעותית והאתגרים הרבים שעימם תצטרך המשפחה להתמודד בעתיד עומדים לעיני בית המשפט, ובמידה שהתביעה משכנעת כי מדובר היה בהתרשלות, סכומי הפיצויים עשויים להיות גבוהים מאוד.

 

יחד עם זאת, חשוב להבין כי לא כל מקרה של שיתוק מוחין הקשור בטיפול רפואי ייחשב בתור רשלנות רפואית. כפי שהחוק מתיר לקבוע פיצויים לנפגעים כך הוא גם מספק הגנות לגורמים הרפואיים. על כן, על מנת להוכיח שהתקיימה התרשלות ושזו הובילה לשיתוק המוחין, יש לעבור מספר משוכות משמעותיות מבחינה משפטית-רפואית. מסיבה זו מומלץ בחום להגיש את התביעה ולבצע את ההליכים רק עם משרד עורכי דין בעל ניסיון רב בתחום. משרד עו"ד עמית אוריה הוא בעל התמחות וניסיון בטיפול בתביעות רשלנות רפואית שגרמה לשיתוק מוחין.

 

פגיעה משמעותית ביותר

 

תביעת שיתוק מוחין הינה מורכבת הן מהפן המשפטי והן מהפן הרגשי, לכן מהמשרד המטפל בתיק נדרשת רגישות רבה כלפי לקוחותיו. למעשה, שיתוק מוחין הוא המינוח עבור מספר ליקויים שעשויים להיגרם במהלך ההיריון, הלידה או אחריה והם מסווגים לפי מידת השפעת על החיים, כגון הגבלות על תנועה, תפקוד יומיומי ואזורים מסוימים בגוף. ההפרעה עשויה להיגרם בין היתר עקב אי מעבר של חמצן למוח בעת הלידה, זיהום, לידה מוקדמת ועוד, כשלעיתים הטיפול שניתן בבית החולים הוא שאחראי באופן ישיר לטרגדיה. אנו מלווים באחריות גדולה וברגישות רבה את המשפחות, ומהווים עבורן משענת משפטית איתנה בתקופה הקשה והמורכבת. בתוך כך, אנו חותרים ללא לאות להוכחת ההתרשלות בבית המשפט, ופועלים בכל המישורים על מנת להשיג לנפגע ולמשפחתו את מירב הפיצויים שלהם הם זכאים כחוק.

 

לפרטים נוספים על תביעות רשלנות רפואית שגרמה לשיתוק מוחין ולקביעת פגישת היכרות במשרדנו, התקשרו אלינו בטלפונים03-6856185 או 054-7654014. ניתן גם לפנות לעו"ד עמית אוריה ישירות במייל:

This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.