אל מי לפנות לצורך תביעות רפואיות בתל אביב

מדי שנה מוגשות מאות תביעות רפואיות בתל אביב וסביבתה על יד אנשים הסבורים כי נפגעו מהתרשלות של הגורם שטיפל בהם. מדובר בתביעות המוגשות בין היתר נגד מרכזים רפואיים לאסתטיקה פלסטית, מכוני עיניים, בתי חולים פרטיים, של המדינה ושל קופות החולים, מרפאות שיניים ועוד. את התביעות יש לנהל באופן מושכל, באחריות רבה ובקפדנות עם עורך דין שזהו תחום מומחיותו המרכזי.

 

כמה מילים על עורכי דין בתל אביב

 

כידוע, בענף עריכת הדין של ימינו קיים היצע נרחב מאוד של בעלי מקצוע, ויש האומרים רחב מדי. כתוצאה מהתחרות הגדולה רבים מקרב עורכי הדין מרחיבים את תחומי עיסוקם ומצהירים על עצמם כמומחים בדיני משפחה, פלילים, נזיקין, מקרקעין וכדומה – והכל בבת אחת. מובן שלא ניתן להגיע למומחיות עמוקה ורצינית על ידי התפרשות שכזו, ובפרט הדבר נכון לגבי תחום התביעות הרפואיות. כאן מדובר בתחום המצריך בקיאות מעמיקה הן בעולם משפטי בעל מורכבויות ייחודיות, הן בעולם הרפואי והגורמים המעורבים בו, והן במפגש שבין שני התחומים. לכן, תביעות רפואיות בתל אביב צריכות להיות מנוהלות רק על ידי משרדים שתביעות נזיקין מורכבות הן תחום התמחותם, ושמאחוריהם ניסיון רב גם בעולם הנזיקין הרפואי. משרד עו"ד עמית אוריה הוא משרד המתמחה שנים רבות בתחום הרשלנות הרפואית.

 

עלות שירותיו של עורך הדין

 

במקרים רבים משתנה טווח המחירים בין עורכי דין בתל אביב, וכדאי לברר את התמונה גם בתביעות רפואיות. יחד עם זאת, בתחום ספציפי זה נגזר שכרו של עורך הדין מהסכום שאותו פסק בית המשפט לתובע. במילים אחרות, אם התביעה לא עלתה יפה הרי שעורך הדין אינו מקבל שכר טרחה, מלבד מספר תשלומים שאינם גבוהים על מנת להניע את התהליך בתחילת הדרך. במידה שהתביעה הצליחה, בחישוב הפיצויים מתחשב בית המשפט גם בשכר הטרחה שנדרש התובע לשלם לעורך דינו, ומוסיף אותו לפיצויים שנדרשים מהנתבע. על כן, כאשר פונים אל עורך הדין, שאלת העלויות פחות רלוונטיות ובוודאי שאין עדיפות גדולה למי שאומר ששירותיו ניתנים בזול. לעיתים, דווקא ההיפך הוא הנכון: עורך דין שמציע שירות "זול" מתגלה ככתובת מפוקפקת ובלתי מקצועית לביצוע התהליך הארוך והמורכב של תביעה רפואית.

 

לפרטים נוספים על תביעות רפואיות תל אביב ולקביעת פגישת היכרות במשרדנו, התקשרו אלינו בטלפונים 03-6856185 או 054-7654014 ניתן גם לפנות לעו"ד עמית אוריה ישירות במייל:

 This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.