איך לבחור עורך דין רשלנות רפואית בתל אביב

מקרים של רשלנות רפואית מתרחשים מעת לעת בישראל, וכמובן גם באזור גוש דן בו פועלים לא מעט בתי חולים, קופות חולים, מכונים רפואיים וקליניקות פרטיות. במידה ועולה החשד שהטיפול שקיבלתם היה רשלני, עליכם לפנות אל עו"ד רשלנות רפואית בתל אביב. בשורות הבאות נבחן איך לבחור את בעל המקצוע הראוי.

 

תביעות מורכבות המחייבות הבנה וניסיון

 

בראש ובראשונה, חשוב להבין כי תביעות נזיקין העוסקות ברשלנות רפואית עשויות להיות מורכבות מאוד. מן הצד השני עומד הנתבע שיכול להיות רופא, קופה, בית חולים וכדומה, ומאחוריו עומדת לרוב חברת ביטוח. מדובר בגורמים שאינם נטולי הבנה ואמצעים ומטבע הדברים יעשו הכל על מנת לצמצם את חובתם כלפי הנפגע. דהיינו, ינסו להראות שכלל לא הייתה התרשלות בטיפול שהוענק לתובע, ואם הייתה – להקטין את מהותה ונזקיה ככל האפשר.

 

על מנת לעשות זאת יביא הצד הנתבע תיעודים וחוות דעת שלכאורה תומכים בטענותיו, וכנגדם יש להעמיד את התיעוד והראיות שתומכים בטענת התובע, לרבות חוות דעת רפואיות. מעבר לכך, מדובר בהליך שיכול להיות ממושך ולערב מונחים מורכבים מעולמות הרפואה והמשפט. על כן, עורכי דין רשלנות רפואית בתל אביב חייבים לשלוט באופן שלם בדרישות המיוחדות של הענף, איכויות שנרכשות לאורך שנים של עיסוק בתחום והתמקדות בו. במילים אחרות, כאשר מחפשים עורך דין רשלנות רפואית בתל אביב לא ניתן להסתפק במי שאינו בקיא ומנוסה בתחום. עדיף שלא לצאת לדרך עם עורך דין שבכלל עוסק בתחום דיני המשפחה או הפלילים, אלא עם מי שמאחוריו ניסיון והבנה בתחום הנזיקין בכלל, וברשלנות רפואית בפרט.

 

יתר על כן, מומלץ לברר האם עורך דין רשלנות רפואית תל אביב שאליו פניתם מחזיק בניסיון בסוג התביעה הרלוונטית עבורכם, בין אם מדובר בלידה בעוולה, רשלנות בניתוח, שיתוק מוחין וכדומה. ניסיון ספציפי בתחומים אלו עשוי לייעל את מהלך התביעה ולהבהיר לכם באופן טוב יותר היכן אתם עומדים, מה סיכוייכם ומהן האפשרויות הפתוחות בפניכם.

 

משרדנו מתמחה כבר שנים רבות בענף הנזיקין וברשלנות רפואית בפרט, וייצג בהצלחה לקוחות רבים במגוון תיקים בהיקפים ובדרגות מורכבות שונות. לפרטים נוספים והמלצות על בחירת עורכי דין רשלנות רפואית תל אביב, ולקביעת פגישת היכרות במשרדנו, התקשרו אלינו בטלפונים 03-6856185 או 054-7654014.